Kontakt

Byn Kommunikationsbyrå AB
Skolgatan 1
602 25 Norrköping

info@bynkommunikation.se

Nya uppdrag

Är du nyfiken på ett samarbete med oss på Byn? Hör av dig till någon av våra projektledare eller mejla.

Besök oss

Byn Kommunikationsbyrå ligger i Norrköping. Vårt fina kontor hittar du i Knäppingsborg – Östergötlands vackraste kvarter. Kom gärna förbi och säg hej.

Bybor

Maria Kufver

VD, projektledare

+46 70 281 21 04
maria.kufver@bynkommunikation.se

Anders Hofvergård

Copywriter, strateg

+46 70 280 07 53

anders.hofvergard@bynkommunikation.se

Magdalena Sundbrandt-Malm

Art director

+46 70 545 92 95

magda@bynkommunikation.se

Ulrika Bäckström

Projektledare

+46 70 616 41 92

ulrika.backstrom@bynkommunikation.se

Tobias Nilsson

Produktionsledare, digital planner

+46 70 763 26 33

tobias.nilsson@bynkommunikation.se

Rosanna Nordrup

Projektledare, digital strateg

+46 73 682 86 81

rosanna.nordrup@bynkommunikation.se

Sofie Ågren

Produktionsledare

+46 793 11 10 30

sofieagren@bynkommunikation.se

Linda Johansson

Produktionsledare

+46 73 300 42 76

linda.johansson@bynkommunikation.se

Sanna Andersson

Digital strateg / Produktionsledare
+46 760 27 87 57

sanna.andersson@bynkommunikation.se

Victoria Malm

Copywriter, planner

+46 70 287 03 90

victoria.malm@bynkommunikation.se

Johan Nohr

Art director, digital producent, illustratör

+46 70 841 51 27

johan.nohr@bynkommunikation.se

Love Blomster

Webdesigner, Digital designer

+46 70 151 68 35

love.blomster@bynkommunikation.se

Sanna Koosz

Grafisk formgivare, bildretuschör

sanna.koosz@bynkommunikation.se

Susanne Holgersson

Grafisk formgivare

susanne.holgersson@bynkommunikation.se